День безпечного Інтернету

7 лютого 2017 року у світі День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Будь джерелом змін: об’єднаймося для кращого Інтернету».

/Files/images/SID 2017 logo with less white space.jpg

День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.

Підтримаєте проведення Дня безпечного Інтернету.

Дізнатися більше про День безпечного Інтернету можна за посиланням:www.saferinternetday.org

Інформація про заходи в Україні:https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid

День безпечного Інтернету в Україні у Фейсбуці:https://www.facebook.com/UkraineSID

Долучитися до Дня проведення безпечного Інтернету в Україні: https://goo.gl/0ANczP


Програма Мережних академій Cisco та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класу відзначити цей день разом зі всім світом, приєднавшись об 11:15 до онлайн-урока в системі Cisco Webex за наступною програмою:

11:15-11:30Лектор: Полторак Вадим Петрович, НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», к.т.н., доцент кафедри Автоматики і управління в технічних системах«Захист даних в мережі шифруванням»
11:30-11:45photo_itskovychЛектор: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки«Гігієна в Інтернеті»
11:45–12:00PrintОнлайн-тестування: «Перевір на безпечність свою поведінку в Інтернет-просторі»Можливість проходити тестування залишиться впродовж тижня

Кожен учасник вебінару отримає доступ до курсу Мережної академії Cisco“Вступ до кібербезпеки”.
Серед запитань секції «Q&A» в Webex’і після кожного докладу буде обрано краще запитання, автори цих запитань отримаютьпризи від організаторів. Відповіді на всі інші запитання до доповідачів школярі отримають на головній сторінці курсу “Вступ до кібербезпеки” впродовж тижня після вебінару. Також впродовж тижня шляхом голосування будуть обрані додатково ще 3 призові запитання.
Цей вебінар стане другим в серії вебінарів для школярів та молоді, яка була започаткована Cisco у березні 2016 року, коли школярі мали нагоду прослухати вебінар з Інтернету речей (доступний після реєстрації).

З питань реєстрації на захід звертатися до представника оргкомітету.
Полякова Наталія Петрівна
e-mail: npp@zsea.edu.ua ,
моб. тел. 095 5374995

Детальна інформація за посиланням: http://cisco.netacad.zsea.edu.ua/safer-internet-day-2017/#more-1258


8 лютого 2017 року ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за підтримки компанії ТОВ Майкрософт Україна проведе Всеукраїнські вебінари:

    • з 10.00 до 10.30 для учнів старших класів «Як зробити Інтернет безпечним»;
    • з 10.45 до 11.30 для учителів та батьків «Безпечний Інтернет».

Семінари проводитимуться для зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції на дітей та молодь шляхом покращення їхньої обізнаності щодо безпечного Інтернету, забезпечення відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів.

Участь у вебінарі можна буде взяти, перейшовши за цим посиланням: https://join.microsoft.com/meet/a-romanr/R362Z3D1


Ключові повідомлення кампанії до Дня Безпечного Інтернету 2017

День Безпечного Інтернету відзначається на другий день другого тижня другого місяця щорічно. Тисячі людей в усьому світі об’єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах та активності у всьому світі.

Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала останні роки, змінюючи фокус від створення «безпечного» Інтернету достворення «кращого» Інтернету.

Не зважаючи на те, діти ми чи молодь, батьки чи вихователі, педагоги чи соціальні працівники, представники індустрії, політики, — ми всі можемо бути зміною та об’єднатися для кращого Інтернету

Створюючи кращий Інтернет, тема Дня безпечного Інтернету спрямована на заохочування людей на зміну та створення позитивних можливостей, що існують онлайн, надаючи їм знання, навички та підтримку, яка їм необхідна для уникнення ризиків під час користування Інтернетом.

Шляхи, якими ми всі можемо стати зміною:

  • Діти та молодьможуть допомогти створити кращий Інтернет, поводячись позитивно та ввічливо онлайн, через захист онлайн-репутації як їх власної, так і інших, шляхом використання позитивних можливостей створення, залучення та поширення онлайн. Вони можуть допомогти, реагуючи на негатив та підтримуючи ровесників, які стикаються з проблемами онлайн, виступаючи проти кібербулінгу, повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать. Крім цього, діти та молодь як цифрові громадяни майбутнього повинні залучатися до участі у дебатах щодо Інтернету майбутнього, маючи змогу виказати свої погляди.
  • Батьки та вихователіможуть допомогти створити кращий Інтернет через підтримку відкритого та чесного діалогу з дітьми щодо їх онлайн життя, через підтримку особистісного розвитку дітей онлайн та допомогу під час виникнення складнощів або проблем; через використання позитивних можливостей спільного із дітьми залучення онлайн, допомагаючи дітям знаходити та використовувати якісні цифрові ресурси. Вони можуть допомогти реагувати на негатив, залишаючись обізнаними про онлайн діяльність їх дітей (що має відповідати віку), демонструючи власну позитивну онлайн поведінку та повідомляючи про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать.
  • Педагоги та соціальні працівникиможуть допомогти створити кращий Інтернет через формування у дітей навичок цифрової грамотності, яких вони потребують у сучасному світі; надаючи їм можливості використовувати та створювати позитивний контент онлайн. Вони можуть допомогти реагувати на негатив, надаючи дітям та молоді підтримку, коли вони стикаються з проблемами онлайн, формуючи гнучкість та впевненість, навички, які потрібні молоді для безпечного користування Інтернетом.
  • Індустріяможе допомогти створити кращий Інтернет через створення та просування позитивного контенту та безпечних сервісів онлайн; через надання змоги користувачам реагувати на будь-які складнощі, забезпечуючи чіткі й безпечні поради, впроваджуючи легкі у користуванні та безпечні інструменти та надаючи швидкий доступ до підтримки, якщо щось трапилось.
  • Владні структури та політикимають забезпечити середовище та культуру, в яких все вище зазначене може функціонувати та розвиватися. Наприклад, можливості для дітей навчатися онлайн безпеці мають бути закріплені у навчальних програмах. Забезпечити батькам та вихователям належний доступ до інформації та джерел підтримки, заохочувати провайдерів до регуляції їхніх послуг та контенту. Вони також мають просувати відповідне законодавство, забезпечувати благополуччя дітей та молоді шляхом створення ефективних стратегій захисту дитинства в онлайн-світі.

Якщо у Вас є запитання чи пропозиції, будь ласка, звертайтесь до Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні на адресу електронної пошти: ukraine.sid@gmail.com

Кiлькiсть переглядiв: 329

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!