Повага та Безпека: Моніторинг Сайтів Закладів Освіти в Україні

Дослідження “Повага та безпека: моніторинг сайтів закладів освіти в Україні” спрямоване на виявлення проблем щодо небезпечного поширення інформації особистого характеру (персональних даних) на сайтах і сторінках у соціальних мережах закладів загальної середньої освіти України.

Дослідження здійснено в партнерстві з ГО „Центр кращого Інтернетуˮ та ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” за підтримки „Counterpart Internationalˮ. Презентація дослідження відбулась під час секції “Дитина онлайн: безпека та захист” на 9-му Українському Форумі з управління Інтернетом (28 вересня 2018 року, Київ).

У межах дослідження протягом травня – липня 2018 року в 24 регіонах України проаналізовано 288 сайтів закладів загальної середньої освіти, 24 сторінки закладів у соціальних мережах, а також відповіді 292 представників закладів освіти й 314 батьків та осіб, які їх замінюють.

За результатами проведеного аналізу запропоновано заходи, що мають бути вжиті для усунення недоліків з метою захисту безпеки й приватності учнів та учениць закладів освіти, зокрема запропоновано проект Положення про сайт закладу освіти.

Долучитись до спільної роботи над проектом Положення про сайт закладу освіти можна до 10 грудня за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1i7Z4UQk2UcgTfISvkIDSISfDKQpPxFvVORi9MZR7XUU/edit?usp=sharing

Якщо Ви бажаєте долучитись до впровадження системних змін щодо захисту дітей та молоді онлайн, будь ласка, пишіть нам на betterinternetcentre@gmail.com

За матеріалами сайту: #ЦЕНТР КРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ

Кiлькiсть переглядiв: 93

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!