Заходи до Дня Безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року у світі та Україні відзначається День безпечного Інтернету. Освітній проект«На Урок» долучається до ініціативи та пропонує вам низку матеріалів і тематичних заходів:

28 січня - 20 лютого

Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет». Ми поновили конкурс,у якому діти перевіряють та поглиблюють власні знання про правила поведінки в інтернеті й одразу отримують нагороди за правильні відповіді .Завдання відкриті для тих, хто не виконував їх!

ЗАРЕЄСТРУВАТИ УЧНІВ


1 лютого 18:00

#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок в 7-11 класах

Анастасія Дьякова, національна експертка із захисту дітей від насильства Уповноваженого Президента України з прав дитини, є співавторкою уроку для вчителів на тему сексуальних ризиків інтернету.З метою захисту дітей в запрошуємо вас приєднатися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг та провести 5 лютого (День безпечного Інтернету в Україні та світі) урок із теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?».Надана на вебінарі інформація дозволить поговорити з дітьми та батьками на актуальну і непросту тему інтимних фото в інтернеті. Додаткові матеріали (план, презентацію, відео, буклет) до уроку ви можете завантажити за посиланням. Урок отримав рекомендації від Інституту модернізації змітсу оствіти (від 28.01.2019 №22.1/12-Г-21).

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР

4 лютого 18:00

Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу

Любов Найдьонова, експерт із питань медіапсихології та протидії кібербулінгу, Президент Асоціації медіапсихологів та медіапедагогів України,розкаже про види, масштаби та стратегії протидії кібербулінгу в закладі освіти.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ВЕБІНАР

Також ми підготували тематичні статті:

Нагадуємо, що конкурси для учнів та вчителів, вебінари, додаткові матеріали– безкоштовні. А значить, кожен безперешкодно може взяти участь у тематичних заходах.

Додаткові подарунки від проекту–інформаційний плакат, на якому вказані контакти гарячої лінії правової та психологічної допомоги дітям,та плакат-пам'ятка «Безпечний Інтернет».


Веб-квести

для учнів 5-6 класів

для учнів 7-8 класів

для учнів 9-10 класів

Для проведення веб-квесту для учнів 9-10 класів необхідно виконати попередні налаштування - Інструкція для вчителів гра_Хто Я_.docx

Кiлькiсть переглядiв: 224

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!