Платформи для дистанційного навчання


G Suite for Education - безкоштовний набір засобів комунікації та співпраці, у тому числі рішення Google Class, Gmail, Docs і Drive, що дозволяють учням і вчителям працювати і навчатися разом, де б вони не знаходилися. Посилюйте співпрацю та спілкування в школі і після уроків, розширюючи можливості для навчання наступних поколінь.

Google for Edu – це надійне, просте у використанні хмарне рішення, що підвищує ефективність робочого процесу та надає викладачам ресурси для створення навчальних стратегій підготовки лідерів.

Реєстрація навчального закладу


ClassDojo - допомагає вам миттєво спілкуватися та спілкуватися з усіма сім'ями та учнями, так що ви можете продовжувати будувати стосунки, поки школа закрита. Це на 100% безкоштовно, і ви можете налаштуватись за лічені хвилини.

Реєстрація


Edmoodo - це всесвітній пошук, який підтримує учасників, які навчаються за участю між іншими членами ресурсів, необхідними для повного розкриття потенціалу.

Реєстрація


Мій клас - електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів — завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках. Безкоштовна на період карантину.

Реєстрація


Системи тестування та організації ДН


Online Test Pad - безкоштовний багатофункціональний сервіс для проведення тестування та навчання

Реєстрація


Classtime - це помічник вчителя, що збагачує Ваш урок миттєвою візуалізацією рівня розуміння та прогресу усього класу в живому часі. Більшість функцій безкоштовна.

Реєстрація


Інтерактивні вправи, вікторини. ребуси, кросворди


LearningApps, Kahoot, Quizlet, Quzuzz, Edpuzzle, H5P, Wizer.me, Rebus1, Генератор українських кросвордів


Інфографіка


Canva, Visual.ly, infogr.am, Pictochart, Easel.ly


Для розвитку логічного мислення


ЛогікЛайк, Розвиток дитини, IXL для домашнього навчання - тренування англійської мови та математики (сайт англомовний, але дещо можна перекласти за допомогою браузера)


Для організації відеоконференцій


Zoom, BigBlueButton, Google Hangouts, YouTube live

Кiлькiсть переглядiв: 616

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!