Онлайн курс «Як запобігти насильству і Кібербулінгу в освітніх установах»

Інститут ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті (ІІТО ЮНЕСКО) запрошують на онлайн курс «Як запобігти насильству і Кібербулінгу в освітніх установах». Обсяг курсу - 72 академічних години. Навчання проходить в зручний час, матеріали курсу доступні цілодобово. Навчання безкоштовне.По закінченню курсу випускники, виконання всю програму курсу, безкоштовно отримають електронний сертифікат ІІТО ЮНЕСКО.

Курс триватиме з 12 листопада по 9 грудня 2018 роки (4 тижні) на Міжнародній Платформі онлайн курсів EDU-HUB за адресою: www.learning.e-edu.org

За основу курсу взято посібник ЮНЕСКО «Запобігання насильству в освітніх установах», видане в 2015 році за підсумками роботи групи міжнародних експертів з країн Східної Європи та Центральної Азії. Онлайн курс щорічно оновлюється, в нього включаються нові навчальні модулі та актуальні навчальні матеріали.

Навчальний курс спрямований на зміцнення потенціалу освітян з питання профілактики насильства через глибоке розуміння проблеми і вироблення ефективних заходів для оперативного реагування та запобігання насильству та Кібербулінгу в освітньому закладі. Основна цільова аудиторія курсу: педагоги, психологи, адміністрація шкіл та фахівці органів управління освітою.


Навчальні модулі онлайн курсу:

1 - Феномен насильства в освітньому закладі. Пройде обговорення сучасного розуміння феномена насильства в освітньому закладі, будуть вивчені його види та форми. Буде зроблено огляд ситуації з Булінг в світовому масштабі і в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

2 - Ефективне реагування на випадки насильства в освітньому закладі. пройде обговорення наслідків ситуацій насильства для постраждалих, свідків, кривдників і освітнього закладу в цілому. Буде розглянуто законодавче регулювання питань насильства, вивчені регламенти та алгоритми реагування на випадки насильства в освітньому закладі.

3 - Кібербулінгу: чим він небезпечний і чому варто звернути на нього увагу. Пройде вивчення феномена Кібербулінгу і його негативного впливу на всіх учасників процесу цькування. Будуть вивчені методи щодо запобігання Кібербулінгу і його наслідків, а також питання підвищення компетенцій в області інформаційної грамотності та безпеці у віртуальному просторі.

4 - Партнерська мережа по запобіганню і реагуванню на випадки насильства в освітньому закладі. Будуть обговорені механізми партнерства освітніх установ з іншими організаціями в питаннях створення і підтримки позитивного клімату в навчальному колективі, профілактики насильства та надання допомоги учасникам конфліктних ситуацій, включаючи методи роботи шкільний служби примирення. Також буде розглянуто питання використання методів по підтримці в навчальному закладі комфортної і доброзичливої атмосфери.


Для участі в навчальному курсі дистанційного навчання необхідно не пізніше 12 листопада 2018 року:

1. Створити обліковий запис на EDU-HUB за посиланням: http://learning.e-edu.org/login/signup.php?

2. Підтвердити електронну адресу. Необхідно знайти лист від Платформи в своєму електронному поштовому ящику і підтвердити реєстрацію, натиснувши на активне посилання в листі. Увага! Часто цей лист потрапляє папку "Спам", тому необхідно перевірити і цю папку. Якщо лист з певних причин вам не надійшов, адміністратор Платформи виконує авторизацію в кінці кожного робочого дня і ви будете мати змогу увійти на Платформу за своїм логіном і паролем після авторизації на наступний день після реєстрації.

3. Увійти на Платформу. Після підтвердження адреси ви можете увійти на EDU-HUB і брати участь в навчанні на будь-якому з курсів. Посилання на вхід: http://learning.e-edu.org/login/index.php

4. Зареєструватися на курс. Пряме посилання: http://learning.e-edu.org/course/view.php?id=19


Додаткова інформація. Будь ласка, з усіх питань щодо реєстрації на Платформі і записи на курс, звертайтеся до куратора курсу Віталію Никонович по електронній пошті: vitali@e-edu.org або через месенджери в текстовому форматі: +375298693921 (Viber, Whats App, Telegram, Signal)


Інтегральна освітня платформа

"Інтегральна освітня платформа", створена у співпраці креативних педагогів для всіх бажаючих розвиватися та навчатися упродовж усього життя.


Віртуальне середовище для розвитку професійної компетентності вчителів інформатики


Підвищення кваліфікації

Навчальний центр "G Suit for Edukation"

Спільнота "Навчаємося з Google" - Google Educator Group in Ukraine. Професійне спілкування педагогів та взаємодопомога в питаннях ІТ, педагогіки.

Дистанційне навчання на курсі "Сервіси Google у професійній діяльності педагога"

Спільнота "Вивчаємо CLASSROOM"


«Панорама творчих уроків— 2017»

Видавництво "Шкільний світ" оголошує про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків— 2017» на тему «Сучасний урок: нові форми». Конкурс проводиться з метою пошуку найкращих працівників у галузі освіти, готових поділитися своїм цінним досвідом з іншими. До участі запрошуються освітяни з усіх куточків України.

Положення та заява на участь у конкурсі.


Школа розвитку професійної компетентності учителів інформатики

Проект " Школа розвитку професійної компетентності вчителів інформатики", або Друга грамотність

Проект передбачає навчання учителів інформатики основам програмування кільком набільш популярним мовам програмування та знайомство із кількома цікавими середовищами. Крім того, учасники навчання мають творчо опрацювати отриманні знання та розробити інтерактивні вправи у середовищі Міксіке, а також запропонувати реальний спосіб використання отриманих знану у навчальному процесі.

Що має робити учасник проекту?
1. Переглянути відеоролик.
2. Виконати обов'язкове (творче) завдання
3. Створити інтерактивну вправу на Miksike.net.ua
4. Якщо є запитання узяти участь у вебінарі та отримати відповідь у спікера.

По завершенню курсу передбачається видача відповідних сертифікатів

Оголошуємо спікерів і теми у порядку проходження курсів:

Сергій Пойда (Вінниця) - Koda Game Lab
Олег Пустовойт (Донецьк-Одеса) - Scratch
Наталя Копняк (Вінниця) - Pascal (Lazarus)
Юрій Пасіхов (Вінниця) - Pyton
Олексій Лесик (Вінниця) - C++

Реєстрація проходить тут: http://olymp.vn.ua/
Треба лише зареєструватись і підписатись на Школу розвитку професійної компетентностіНа сьогодні користувачам видно лише 1 курс. Після проходження цього (приблизно до Нового року) появиться реєстрація на новий.


Як зробити повноцінний інтерактивний урок із веб-сторінки

Додаток DocentEdu - перетворює будь-який веб-сайт у цікавий інтерактивний урок шляхом додавання у текст цієї сторінки приміток, коментарів, питань, додаткових файлів та інше. більше інформації на сторінках блогу "Осоваиваем "сети в облаках"" (частина 1, частина 2)


Видавнича група "Основа" проводить 7-й Інтернет-марафон

Детальна інформація та реєстрація для участі за посиланням: http://teacherjournal.in.ua/promo/mar-7/?_utl_t=fb


Рекомендації ЮНЕСКО, що до політики в галузі мобільного навчання


"Дистанційна Академія Elnik"

Відкрита реєстрація в Клуб Elnik на 2015 - 2016 навчальний рік. Детальна інформація про Клуб на сайті, членство у Клубі платне, реєстрація в Клуб.

Для членів клуба проводяться різні практичні курси ІКТ. У цьому навчальному році пропонуються наступні курси:
1. "Дистанційний учитель" - тривалість 5 місяців, початок з 18.12.15 р.
2. "Відеоскрайбінг" (січень, квітень) - тривалість 1 місяць
3. "Блог учителя до атестації" (для вчителів, які атестуються)
4. "Google-сервіси для навчання"

Також окремий курс для учнів 11 - 15 років "Відеоскрайбінг" (січень) вартість 150 грн.

Долучайтесь до самоосвіти та приводьте своїх учнів на навчання.


Сертифікат сайта “Шкільне життя” – безкоштовно для творчих вчителів


Про хештег та правило його використання


Microsoft Educator Network

Платформа для професійного зростання педагога разом з Microsoft.


Відкрита школа хмарних технологій

Сучасна мультимедійна освітня платформа для самоосвіти та створення власних дистанційних курсів. Реєструйтесь, навчайтесь, творіть.


Обласна Веб-конференція "Форми і методи організації навчально-виховного процесу при вивченні інформатики з використанням електронних систем у навчанні"

05 листопада 2014 року на базі ЧОІПОПП відбулась веб-конференція, у якій взяли участь у ролі спікерів вчитель інформатики ЗОШ № 12 Ткаченко С.Г. та методист ММК Бушина І.Б. З матеріалами доповіді можна ознайомитися у вкладеному файлі.

Кiлькiсть переглядiв: 5615

Фотогалерея

Дата останньої зміни 29 Травня 2020

Цей сайт безкоштовний!